10 жовт. 2023

ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

3 жовт. 2023

У закладі проведено заходи, метою яких було формування в учнів громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності захисникам та захисницям України всіх поколінь та історичних віх.

Вклоняємось доземно українському воїну
1 жовт. 2023

Привітання директора до свята Дня учителя!

Привітання!
1 жовт. 2023

Привітання зі святом Дня учителя!

1 жовт. 2023

Святкове привітання голови учнівського самоврядування Дорогобіда Єгора від учнівського колективу закладу

28 вер. 2023

Здобувачі освіти нашого закладу отримали подяку за активну участь у Всеукраїнській руханці "Цікава фізкультура", в рамках проведення фестивалю "Назустріч успіху", Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку», що проходила 25 вересня 2023 року у м. Нововолинськ Волинської області