6 груд. 2023

Мінна безпека - актуальність сьогодення

Заступник голови учнівського самоврядування закладу ОЛЕКСАНДРА ПРИТУЛА, учениця 10Б класу, разом із педагогом – організатором Фоміновою Антоніною Миколаївною підготували та провели для учнів 3А, 4А та 4Б класів онлайн – зустрічі на дуже важливу тему: «Мінна безпека – актуальність сьогодення: вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними».
1 груд. 2023

Зустріч дев’ятикласників закладу з представниками Запорізького коледжу Моторобудівник

30 лист. 2023

16 днів проти насильства

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 29.11.2023 р. був організований онлайн-діалог "
26 лист. 2023

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо

Відзначаючи 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні, педагоги закладу організували й провели цикл заходів
22 лист. 2023

Учні отримали у користування ноутбуки.

Ноутбуки від ЮНІСЕФ у співпраці з МОН України
22 лист. 2023

Заряджені гідністю та жагою до свободи

З нагоди відзначення десятої річниці доленосних подій, що мали місце в Україні на початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадянам, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору в закладі проведено низку заходів.
21 лист. 2023

Участь у встановленні Національного рекорду "Єднання"

21 лист. 2023

Участь у встановленні Національного рекорду "Єднання"