Участь в акціях "Прапор для бійця", "Подарунок герою"

5 груд. 2016
Участь в акціях "Прапор для бійця", "Подарунок герою"

«Солдати! Воїни! Тримайтесь! Ми з вами…».  Такі слова пишуть у листах школярі воїнам, що знаходяться в зоні АТО. Учні нашої школи взяли  активну участь в акціях «Прапор для бійця» та «Подарунок герою». Діти принесли продукти харчування, малюнки, аплікації, обереги, державні прапори. Все передали координатору і волонтеру, ветерану АТО Володимиру Леонідовичу Застрожнікову, який відправив подарунки військовослужбовцям 30-ї Новоград-Волинської бригади, щоб підтримати бойовий дух наших воїнів . Ситуація  на Сході України загострюється щодня, тому аби підняти бойовий дух військовослужбовців та привітати їх із наступаючим Днем Збройних Сил України, діти намагаються подарувати захисникам частинку свого душевного тепла.