Заходи, проведені до Дня пам'яті жертв голодоморів

5 груд. 2016
Заходи, проведені до Дня пам'яті жертв голодоморів

У закладі проведено інформаційно-просвітницькі заходи:

- години інформації  «У пам’яті скорботний тридцять третій» (1-4 класи);

- уроки  пам’яті «На колінах стою перед вами, сповідаю жалобу сумну» (5-6 класи);

- усні журнали «Трагічні уроки історії» (7-8 класи), екскурсії до районного краєзнавчого музею;

- засідання «круглого столу» «Голодомор в Україні – злочин проти нації» (9 класи)

- перегляд відеофільму «Голодомор: очевидці свідчать» (10 клас);

- науково - практична конференція «Про великий голод люди говорили пошепки» (11 класи).

У День пам’яті жертв голодомору учні  взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку».

У шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку «Допоки пам’ять в серці не згасає».

На заходах ішла мова про те, що не можна забувати такі трагічні сторінки в історії нашого народу, ми повинні берегти пам'ять про невинно убієних голодом. Діти побували біля Меморіалу слави, де запалили свічки й поклали квіти до «Пам’ятного  знака жертвам голодоморів Гуляйпільщини».