З 06.10 по 09.10.16р. відбувся пішохідний туристичний похід

10 жовт. 2016
З 06.10 по 09.10.16р. відбувся пішохідний туристичний похід

Члени гуртка  " Джура"  здійснили з 06.10 по 09.10.16р.  пішохідний туристичний похід II ступеня складності  за маршрутом: с. Полтавка- смт. Великомихайлівка ( Дібрівський ліс) - с. Успенівка. Загальна довжина пішого маршруту склала 60 км. Впродовж усього маршруту діти знайомились з природою рідного краю, знаходили покинуті села, відвідували та впорядковували меморіали воїнам- визволителям, спостерігали давні кургани.  Завітавши до села Тимирівка, група відвідала затишну школу, побувала в новоствореному музеї звукозаписуючих приладів. Метою маршруту було відвідування Дібрівського лісу, в якому діти бачили Махновський дуб ( Дуб смерті), а точніше пам'ятний знак на його місці. Погода спиряла гарному відпочинку, група відвідала багато сіл як Запорізької так і Дніпровської області, познайомилась з природою краю та історичними пам'ятками. Діти добре справились з поставленою задачею і отримали багато позитивних емоцій та вражень.  І вже чекають нової подорожі.