Святкування Нового року у закладі

24 груд. 2019
заходи до Нового року у закладі

Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Напередодні новорічних та різдвяних свят ми  починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року. Адміністрація, вчителі, батьки, а також учні висловлюють слова щирої подяки Дейнезі Віктору Івановичу  за допомогу у придбанні новорічної ялинки. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи, учнів 5-8 класів та учнів 9-11 класів. У цікавій формі пройшло новорічне свято для всіх школярів.  У всіх учнів, вчителів та батьків  був піднесений настрій, відчуття казки та чогось чарівного, новорічного.  Учні 11 класу підготували святкову феєричну програму   з казковими сюжетами, конкурсами,  піснями та хороводами, а учні 1-10 класів не хотіли залишитись  осторонь і  продемонстрували свої новорічні виступи: пісні, флеш моби, інсценізації. Усі присутні  були зачаровані чудовою грою  одинадцятикласників: Закарлюки Ігоря, Панаріної Анастасії, Курман Софії, Продан Оксани, Гребенюк Віолети, Шаповалова Романа, Мордика Дениса, Свєшнікова Владислава, Абраменка Богдана, Кумера Владислава та дев’ятикласниць Задорожнюк Єлизавети, Міщенко Софії.  Також була організована новорічна дискотека для школярів. Після завершення свята Дід Мороз та Снігуронька  подарували солодкі подарунки   учням 1-4 класів.  Вишукані новорічні костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху. З прекрасним настроєм,    радістю,   відчуттям  чарівної новорічної  казки, з такими емоціями учні нашої школи зустрічають   новий 2020 рік.

Фотоальбом можна переглянути тут

Фотоальбом 2