Участь Всеукраїнській науково-практичній конфренції з питань інклюзивної освіти

10 груд. 2019
Педагоги закладу взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Досвід та перспективи розвитку інкулюзивної освіти в Україні: регіональний аспект

5 грудня 2019 року Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР за підтримки Міністерства освіти і науки України відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект».

Учасниками конференції стали працівники нашого закладу Каткова Л.Є., Притула І.М., Шеремет Т.М., Юдковська В.В., Михайленко Ю.М.

Урочисте відкриття Конференції та Пленарне засідання відбулося у приміщенні Запорізького академічного театру молоді, де з вітальними словами та змістовними докладами до учасників Конференції звернулися провідні науковці та практики з інклюзивної освіти України взагалі та Запорізького регіону зокрема.

В межах Конференції на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР був проведений Освітній марафон «БЕЗ БАР’ЄРІВ». Під час роботи конференції ми збагатилися передовим інноваційним досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, обговорили питання подальшого розвитку інклюзивної освіти в Україні, впровадження сучасних технологій навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами та професійного розвитку педагогів в умовах реалізації інклюзивного навчання.