Мовний табір "Посмішка" відвідали місто Пологи

10 черв. 2016
10 червня діти з мовного табору "Посмішка" відвідали місто пологи

10 червня відбулася екскурсія членів літнього мовного табору "Посмішка" до міста Пологи. Діти відвідали художньо-керамічну майстерню "Добра глина". Екскурсовод познайомила їх з роботою майстрів гончарної справи.

Школярі мали можливість спостерігати за виготовленням керамічних сувенірів, побутових виробів.

Наступною була зупинка Пологівський краєзнавчий музей. Працівники підготували для дітей привітання та коротку розповідь про нього англійською мовою. Екскурсовод розповів  багато цікавого, показав речі, якими користувались давні слов'яни: монети, жіночі прикраси, засоби праці, посуд, зброю. Дуже цікаво було побачити дітям народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, наприклад меблі, або скриню з вирізаними орнаментами. Козацькі шаблі, люльки, пістолети — все це хотілося потримати в руках. Вразила своєю незвичайною красою виставка виробів народної майстрині, яка виготовляє ляльки  в техніці «скульптурний текстиль» з капрону і синтепону. Ляльки дуже красиві і різноманітні. У вироби майстриня вкладає частинку своєї душі. Ця краса не залишила нікого байдужим.

Найбільш очікуваною була остання зупинка - відвідування розважального центру "Юність", де діти мали змогу  переглянути мультфільм, поласувати смаколиками під час перегляду.

Повертаючись додому, стомлені але задоволені екскурсанти ділилися своїми враженнями від побаченого.