Засідання Ради профілактики правопорушень

22 жовт. 2019
У закладі відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Дерев'янко А.В.

Правопорушення легше попередити, аніж долати його наслідки. З цією метою в школі діє Рада профілактики правопорушень, до засідань якої залучаються  представники ювенальної превенції. Найскладніші випадки порушень дисципліни розглядає Рада, попереджає батьків про відповідальність за виховання дітей, готує подання до відділу поліції на тих батьків, які ухиляються від виконання своїх обов’язків. Для неповнолітніх правопорушення - акт сміливості, самоствердження. Саме тринадцяти-чотирнадцятирічні школярі потребують особливої уваги з боку дорослих, тому що перебувають в активній стадії підліткового віку і легко потрапляють під негативний вплив. Адміністрація закладу, педагогічний колектив стурбовані поведінкою деяких здобувачів освіти 7-А класу. Про мотиви та наслідки протиправних дій школярів цього класу йшла мова під час зустрічі з інспектором ювенальної превенції Дерев’янко Анастасією В’ячеславівною. Вона нагадала дітям  основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Організація бесід і зустрічей школярів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона  дозволяє дітям реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому. Висловлюємо подяку працівникам поліції за співпрацю. Адже виховання підростаючого покоління – це справа в першу чергу батьків, школи та суспільства в цілому.

Фотоальбом можна переглянути тут