Друге життя речей

16 жовт. 2019
Витвори мистецтва зі звичачного непотребу

Друге життя речей

Сміття - це мільярди гривень, що кидаються під ноги, забруднюючи навколишнє середовище. Вирішення проблеми просте - навіщо викидати речі, які не розкладатимуться роками, коли їх можна використати вже сьогодні. Чи знаєте ви, що переробивши алюмінієві бляшанки з-під прохолод жувальних напоїв, які викидають жителі мегаполісу за рік, можна сконструювати тридцять справжніх літаків? Виявляється, що будь-якій використаній упаковці можна дати друге життя. Пластик, з якого здебільшого, виготовлені сучасні пакувальні матеріали, не розкладається тривалий час. Саме цю його властивість можна використати повноцінно, створивши, наприклад, зручну і стильну упаковку для речей. Наші школярі разом із батьками створюють справжні витвори мистецтва зі звичайного непотребу, який ми щодня викидаємо в сміття. Виявляється, зробити цікаву і корисну річ можна практично з усього непотребу, який, на перший погляд, ми вважаємо сміттям. Шукати натхнення для своїх витворів можна в роботах інших людей. Учасники  проєкту  ZERO WASTE SCHOOL закликають кожного мешканця нашого міста усвідомить власну відповідальність за екологічну ситуацію в країні, хижацьке забруднення природи зменшиться бодай на трошки.

Фотоальбом можна переглянути тут