Подарунки для бійців

11 жовт. 2019
Школярі підготували подарунки захисникам України

Бійцям на передову зібрано і передано гостинці до Дня захисника України.

Щороку здобувачі освіти, батьки та вчителі нашого закладу долучаються до акції «Подарунок для бійця», присвяченої Дню захисника України та Дню українського козацтва. Діти збирають та передають  продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі, малюнки нашим героям на передову. Цього року шкільна родина зібрала 14 посилок для бійців, які воюють на сході нашої країни. У коробки з подарунками діти вкладали і свої малюнки, і листи з привітаннями та побажаннями миру. Завдяки участі в таких заходах школярі усвідомлюють,  що український народ неможливо подолати,  діти мали  змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави. Від імені шкільної родини бажаємо нашим захисникам щастя земного, здоров’я міцного, неба голубого, хліба запашного. І щоб Козацькому, славному роду від роду і до роду не було переводу!

Фотоальбом можна переглянути тут