Свято Першого дзвоника

3 вер. 2019
У закладі відулося свято Першого дзвоника

Більше ста п’ятдесяти років кожного першого вересня наша домівка поколінь гостинно відчиняє двері, ласкаво запрошуючи своїх вихованців до світу знань. Цей рік особливий для нас. З метою формування нової якості освіти, створення сприятливих умов для всебічного розвитку особистості нашу школу  рішенням Гуляйпільської міської ради перейменовано в комунальний заклад «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради. Час летить невблаганно швидко. І особливо це відчувають  сьогоднішні одинадцятикласники разом зі своїм класним керівником, вчителем вищої категорії, вчителем – методистом Лукаш Наталією Володимирівною. У народі кажуть, що гарна прикмета – пройти під веселкою. Райдуга чи дуга Раю – це і надія і дороговказ,  арка, яка веде до щастя. Той, хто пройде під нею – прямує назустріч щасливому майбутньому.

Наші першокласники отримали дивовижну можливість –  пройти через веселкові ворота нашого свята, яке символізує початок нового 2019 – 2020 начального року.  Перші життєві уроки добра, порядності та любові своїм маленьким вихованцям надають перші вчителі, вчителі вищої категорії, старші вчителі: Притула Ірина Миколаївна, Решитько Вікторія Володимирівна,  Єна Наталія Вікторівна, асистент вчителя Зеленяк Олена Миколаївна. До Пам’ятного Знаку  учням та вчителям, що загинули в роки Другої світової війни та  до меморіальної дошки воїну – афганцю Синельнику Михайлу одинадцятикласники поклали квіти. На нашому святі з вітальним словом до всієї шкільної громади звернулася  Зіненко Тетяна Іванівна – секретар Гуляйпільської міської ради, яка вручила для учнів 3В класу від мецената політичної партії «Наш край» Володимира Люцканова  плазмовий телевізор.

На дитячих велосипедах, скейтах та самокатах поспішали на свято першокласники. Вони поділилися першими шкільними враженнями, дали обіцянку бути гідною зміною та запросили найстарших друзів на танцювальний батл і підкорили серця глядачів майстерним виконанням запального таночка. Прийняли від малечі виклик випускники. Феєрична поява їх на шкільному подвір’ї, професійне виконання флешмобу зі спецефектами особливо сподобалося присутнім. Слова, пісні, яскраві букети квітів дарували одинадцятикласники найкращим нашим учителям. Право дати Перший дзвоник у 2019 - 2020 навчальному році надано учням  одинадцятого класу Абраменку Богдану, Продан Оксані та першокласникам  Распоповій Анні, Куріленку Кирилу, який ласкаво запросив до країни Знань усіх учнів нашої школи разом зі своїми      наставниками - учителями на перший урок. Почесне право першими зайти до школи цього святкового дня надали першокласникам. Вдалих їм перших уроків, успіхів, вливайтесь в нашу шкільну сім’ю і гідно несіть звання учня, крокуючи разом у край цікавих наук і невичерпних знань.

Навчальний  2019/2020 рік  розпочато!