Канікули – це яскраві й незабутні враження

3 черв. 2019
У закладі працюють оздоровчий та мовний табори

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – літні канікули. Але провести ці прекрасні дні вдома перед телевізором та комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Кожного року на базі комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської міської ради організовується робота оздоровчого та мовного таборів із денним перебуванням, метою яких є організація активного інтелектуального відпочинку дітей, задоволення їх інтересів і потреб, розвиток мовних і творчих здібностей, зміцнення здоров’я.

Організовуючи різноманітну за формами і змістом діяльність, у закладі створено оптимальні умови для того, щоб літній відпочинок для здобувачів освіти нової української школи був цікавим, пізнавальним, активним та здоровим.  Створити для дітей затишок, гарний настрій допомогли наші шановні спонсори, які  надали фінансову підтримку: Дорогобід Сергій Миколайович, Дейнега Алла Вікторівна, Закарлюка Ігор Вікторович, Курман Сергій Іванович, Курман Ярослав Сергійович, Попова Марина Петрівна, Коростельов Олександр Юрійович, Дудка Олександр Іванович, Філіпченко Валентина Миколаївна, Синельник Анатолій Михайлович, Синельник Олександр Михайлович, Синельник Валентина Володимирівна, Цьопкало Олена Валеріївна.

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу  за те, що не залишилися байдужими до оздоровлення наших дітей. Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили зробити  вагомий внесок у справу оздоровлення українських школярів. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди,взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.