Відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції

24 трав. 2019
У закладі відбулася зустріч школярів з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції Шаповал Юлією Ігорівною

24 травня  у закладі відбулася зустріч школярів з інспектором  ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції Шаповал Юлією Ігорівною. Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. Такі  зустрічі  з  молоддю – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.

Юлія Ігорівна у доступній для дітей формі донесла інформацію про проект «Почуємо кожного», метою якого є підвищення довіри дитячого населення до поліції та налагодження партнерських відносин.

З  учнями  7-х   класів піднімались  правові  проблеми, метою  яких є формування в учнів  правосвідомої  поведінки  у  школі  та  поза  нею, а також ознайомила здобувачів освіти з темою «Відповідальність неповнолітніх». Шаповал Ю. І. пояснила  як діяти в небезпечних ситуаціях. Під час зустрічі наголошувалося про соціальні мережі, як реальну загрозу віртуального світу та про права дитини, відповідальність підлітків за порушення закону, нагадала правила безпечного користування Інтернетом. Учні активно долучились до обговорення теми «Попередження булінгу  у шкільному середовищі». Тематика заняття неабияк зацікавила підлітків. Вони висловлювали свої думки щодо вирішення даної проблеми.  Представник поліції  Шаповал Ю. І. розповідала юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірила знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста. Закінчилася зустріч  біля інформативних куточків, де діти мали змогу вкотре переглянути   цікаві факти, повідомлення, статті та номери гарячої лінії. Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогу. Учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

Фотоальбом можна переглянути тут