Наша школа є учасником Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»

6 трав. 2019
Демократична школа Програма підтримки освітніх реформ в Україні

Освіта, зорієнтована на формування громадянських компетентностей, вимагає нових підходів до навчання, адже успішне виховання громадянина вимагає не лише знань та критичного розуміння себе і світу, а й отримання досвіду участі у громадському житті, відповідальності за спільну справу. 06-07 травня 2019р.в місті Ірпінь педагоги закладу Каткова Л.Є., Григорова Н.М., Шингур І.О. взяли участь у вступному тренінгу для шкіл-учасниць другого  етапу Всеукраїнського інноваційного освітнього проекту "Формування й оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої школи", який відбувається в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні  "Демократична школа", що реалізує Європейський центр ім. Вергеланда (Норвегія).У ході тренінгу педагоги мали можливість познайомитися з моделлю та Рамкою компетентностей для культури демократії, із додатковими матеріалами, якими вчителі школи можуть послуговуватися в освітньому процесі наскрізно для формування громадянських компетентностей учнів, а також із засадами формувального оцінювання як інструменту їх формування на різних предметах. Робота з зазначеного питання в закладі здійснюватиметься задля підтримки реалізації наскрізної змістової лінії "Громадянська відповідальність" на підставі загальношкільного підходу та Рамки компетентностей для культури демократії.

Фотоальбом можна переглянути тут