Ярмарка солідарності

19 квіт. 2019
19 квітня активісти волонтерського руху у закладі взяли активну участь у благодійній акції «Серце до серця» і організували та провели ярмарку солідарності.

Такі загальношкільні  заходи єднають дітей, дають їм можливість проявити всі свої здібності, вміння і таланти, знайомляться з українськими традиціями. На ярмарку  збагачували словниковий запас, виховували любов до рідної мови. Все було зроблено з душею, тож і ярмарок вдався на славу!    Незважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, батьки разом із дітьми залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів. На один день подвір’я школи перетворилося на маленький ринок. На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети, а також сувеніри, прикраси та іграшки - все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами. Покупців - патріотів виявилось ще більше, ніж продавців - благодійників. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Символом  ярмарки було червоне сердечко. Скрізь лунав гамір, жарти, веселі українські пісні. Школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували маленькі школярики. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному: активісти - волонтери залучили учнів та їх батьків до благородної справи, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів. Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало, тож дитяча випічка розійшлася менш ніж за годину. Прикупити домашніх смаколиків до школи завітали жителі міста, бо заздалегідь організатори свята повідомили про шкільне дійство на сайті міста.  Виручені кошти від ярмарки були направлені  для закупівлі кардіологічного обладнання у Запорізьку обласну дитячу лікарню.

Фотоальбом можна переглянути тут.