З 1 до 30 квітня Всеукраїнський благодійний фонд «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» проводить 14 акцію «Дитяче серденько, живи!»

17 квіт. 2019

З 1 до 30 квітня Всеукраїнський  благодійний фонд

«СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» проводить 14 акцію «Дитяче серденько, живи!»

Фонд «Серце до серця» було створено у 2006 році і це стало традицією для всієї України.. Чотирнадцятий рік поспіль ми не зраджуємо своєї мети. Щороку навесні організовується  акція по збору коштів, яка дає можливість закупити медичне обладнання у дитячі лікарні нашої області, що у свою чергу сприяє лікуванню та діагностиці на новому, якісному рівні.

За 13 років в Україні вдалось зібрати  35 мільйонів  гривень! У цьому році організатори благодійного фонду «Серце до серця» обрали проблематику дитячої  кардіології і сподіваються на підтримку кожного свідомого українця.

Активісти шкільного волонтерського загону «Данко»  поставили перед собою мету – допомогти  рятувати  життя і здоров’я дітей. Ініціативна група розробила план дій.  15 квітня лекторська група загону провела інформаційну компанію у кожному класному колективі  з метою ознайомлення з історією виникнення  Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», розвитком волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів та отримання вичерпної інформації про проведення акції в нашому місті. Наступний крок - члени загону в закладі розмістили плакати та виклали інформацію про акцію на шкільному сайті.

На засіданні учнівської ради учні – волонтери запропонували приєднатися до акції і зібрати кошти шляхом проведення благодійної ярмарки.

Учні - волонтери запрошують усіх приєднатися до благодійної справи і взяти участь у шкільній ярмарці. Кожен класний колектив закладу буде представляти свою продукцію: смаколики, випічку, тістечка, зроблені своїми руками сувеніри, прикраси та іграшки.  На вас чекають гарний настрій, веселі пісні, запальні танці та чудові враження! Кошти, виручені від ярмарки, будуть перераховані як благодійний внесок на єдиний рахунок Фонду для закупівлі медичного обладнання у кардіологічне відділення Запорізької дитячої обласної лікарні. Будуть оприлюднені результати проведеної акції на інформаційному стенді, на сторінках шкільної газети та на сайті школи.

У рамках акції в закладі 19 квітня, у п’ятницю, буде проведено благодійну ЯРМАРКУ на подвір’ї школи. Початок о 9.00. Обов’язкова умова – усі учасники повинні мати емблему акції – червоне сердечко. Запрошуємо вас до участі !