Семінар вчителів фізичної культури громади

11 квіт. 2019
Вчитель Притула І.В. провів відкритий урок у 4-Б класі

11 квітня на базі школи проведено семінар вчителів фізичної культури громади. Притула Ігор Володимирович, вчитель вищої кваліфікаціної категорії закладу, тренер з фізкультури в Новій українській школі на високому рівні провів урок у 4-Б класі. Вчитель продемонстрував впровадження в освітній процес інноваційних технологій Нової української школи," «Спорт проти булінгу", "Школа розумного руху". На заході був присутній начальник відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради В.П.Науменко, який дав схвальну характеристику проведеному уроку та націлив учителів на подальшу роботу щодо оновлення освітнього процесу.