Ми на Zero Waste School!

5 квіт. 2019
День третій: 03 квітня 2019 року.

Багато вражень. Вчора працювали до пізнього вечора: розробляли проект  «Zero Waste School Гуляйполе» та презентували його організаторам і учасникам тренінгу. Командою було обрано проблему «Стихійні сміттєзвалища Гуляйполя. Сортування сміття».  Головною метою проекту визначено наступне: позбутися стихійних сміттєзвалищ шляхом поінформування громадян про проект Zero Waste School, стимулювання бажання долучитися справи та навчитися сортувати сміття. Ми вважаємо,  що чисте Гуляйполе понад усе! То ж змінюймо світ разом на краще! Якщо другий день тренінгу пройшов весь у практичній діяльності, то третій – це цікаві зустрічі з людьми та спікерами, які займаються проблемою сортування сміття і можуть поділитися своїм досвідом роботи з цієї  важливої проблеми, а саме Юрієм Жуковим, Олександром Бабієм, Марією Сорокіною, Ольгою Негодою, Олесею Жулинською та іншими. Ми отримали рекомендації щодо впровадження сортування сміття, залучення коштів на громадські ініціативи, компостування органічних відходів. Цікаво було ознайомитися з практиками впровадження проекту  Zero Waste School в інших навчальних закладах. По закінченню роботи ми отримали сертифікати  і повні натхнення впроваджувати проект у громаді за визначеною програмою. Для висвітлення подій і залучення однодумців до проблем подолання стихійних сміттєзвалищ у Гуляйполі команда створить окрему сторінку у соціальній мережі  facebook. То ж долучайтесь і спільно ми зможемо зробити наше Гуляйполе чистим і привабливим.

Фотоальбом можна переглянути тут!