Ми на проекті Zero Waste School!

1 квіт. 2019
День перший

День перший.

01 квітня 2019 року. Команда школи у складі учнів Задорожнюк Єлизавети, Левицького Владислава, Свєшнікова Владислава, педагогів Авраменко Д.В., Каткової Л.Є. бере активну участь у серії тренінгів Zero Waste School. Мив Києві, трішки стомлені дорогою, але в очікуванні цікавих зустрічей, нових знайомств, незвичайних ідей. Наш ментор Кулаковський Віталій, який сам у минулому році брав участь у першій серії тренінгів. Перший день мав насичену програму з тімбілдінгу. У невимушеній обстановці через низку активних заходів, ігрових вправ вчимося бути командою, виховуємо у собі командний дух. Ми добре повеселилися і багато чому навчилися. Переконалися, що бути на проекті Zero Waste School – це класно!