У школі пройшов тиждень безпеки життєдіяльності

19 трав. 2016
У закладі пройшов тиждень безпеки життєдіяльності

З метою поліпшення  якості навчально-виховної роботи  з питань безпеки та захисту життя учнів, пропаганди здорового способу життя, вироблення вмінь та навичок щодо захисту свого життя з 16 по 20 травня 2016 року в закладі проведено Тиждень з основ безпеки життєдіяльності. Всі заплановані заходи були проведені вчасно. Участь у тижні взяли учні 1-11 класів . Класні керівники 1-11 класів провели виховні години в формі ділових ігор, вікторин, бесід,практичних занять, метою яких було утвердження здорового способу життя та безпеки  життєдіяльності. На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

На належному рівні було проведено виховні заходи:

-          практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги при різних видах травм для учнів (9-11 класів);

-          тестування учнів на тему «Чи знаєш ти?  (7-8 класи);

-          тренінгові заняття «Безпека дитини в надзвичайних ситуаціях» (5-6 класи);

-          години інформування «Подбай про свою безпеку» (1-4 класи).

Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, утвердження здорового способу життя.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Школярі показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.