Заходи щодо профілактики булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі

12 лют. 2019
Практичним психологом були проведені профілактичні заняття з учнями 4-А, 5-х, 9-х класів на тему: «Безпечна поведінка».

Практичним психологом були проведені профілактичні заняття з учнями 4-А, 5-х класів, 9-х класів на тему: «Безпечна поведінка».

Мета занять: формування навичок емпатійного сприйняття людини людиною, розуміння, співпереживання; здійснити профілактику булінгу в учнівському середовищі та кібербулінгу; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.

Діти на заняттях розробили правила безпечної поведінки в Інтернеті, щоб протистояти кібербулінгу.

Фотоальбом можна переглянути тут