Впровадження освітнього проекту "На крилах успіху"в освітній процес

11 лют. 2019
Вчитель експериментального класу Смола Л.І. провела урок математики для вчителів 4х класів та батьків майбутніх першокласників за матеріалами проекту "На крилах успіху"

З метою популяризації освітнього проекту «На крилах успіху» та розкриття його особливостей комунальний заклад «Гуляйпільска загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської міської ради   підтримав  ініціативу експериментальних закладів загальної середньої освіти щодо проведення педагогічного марафону заходів для вчителів 4-х класів  та батьків майбутніх перших класів.  6 лютого вчителем експериментального  2-А класу Смолою Л.І. був проведений урок   математики для вчителів 4-х класів навчального закладу.   Без перебільшення потрібно відмітити, що  вчителі  були у захваті від проведеного відкритого уроку. Дуже просто, доступно і зрозуміло вчитель подала матеріал, який на перший   погляд   здався заважким.  Матеріал дуже насичений, але діти не просто встигають і слідкують за кожним словом або рухом вчителя, а й залишаються активні і зацікавлені протягом усього уроку. Матеріал не абстрактний, а прив’язаний до сучасного життя, навколишнього світу та побуту. Малюнки та наведені приклади цікаві, різноманітні та зрозумілі як для шестирічної так і семирічної дитини.
Матеріал «крил» поділений на блоки. Кожен блок розпочинається з яскравої тематичної картинки, яка дає широту фантазії для обговорення теми або запитань, від найпростіших порахувати зображені об’єкти, до запитань, які підштовхують дитину до відкритого та вільного спілкування, обговорення висловлення своєї думки з приводу заданої теми.
 Сучасний світ насичений і надшвидкий, тому й програма для дітей повинна йти в ногу з часом та життям. Завдяки поєднанню сучасності, яскравості матеріалу та його якісній подачі, діти із задоволенням навчаються за програмою « На крилах успіху».

Навчальний  заклад  продовжує педагогічний марафон і запрошує  батьків майбутніх першокласників 14 березня 2019 року до Кола спілкування  «Розвиток дитини за освітньою програмою «На крилах успіху».

Фотоальбом можна переглянути тут