Учні вивчають хмарні технології

5 лют. 2019
У закладі пройшов відкритий урок з інформатики "Хмарні сервіси для колективної взаємодії у проекті"

5 лютого 2019 у закладі пройшов відкритий урок з інформатики у 7-Б класі на тему «Хмарні сервіси для колективної взаємодії у проекті». Девізом уроку став вислів відомого програміста Білла Гейтса: «… це є наше майбутнє. Приготуйтеся до миттєвого доступу до всього звідусіль.»
На уроці вчитель інформатики Тернова Світлана Володимирівна познайомила учнів з хмарними технологіями, з роботою хмарних сервісів. Під час уроку діти розвивали навички розумової праці та навички колективної роботи, фантазували на тему: «Яким я бачу майбутній Інтернет», була використана вправа «Розділи за категоріями», де потрібно було розділити запропоновані терміни за групами «Сервіси Інтернету», «Пошукові системи», «Браузери», інтерактивна вправа в онлайн сервісі LearningApps.org «Склади речення». Як результат роботи на уроці учні виконали колективний проект з використанням хмарних технологій на тему «Моє рідне місто - Гуляйполе».
На уроці були присутні методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Бодня Ірина Василівна та члени атестаційної комісії І рівня.