Відкриття літнього мовного табору "Посмішка" у школі!

1 черв. 2016
У школі відкрився літній мовний табір

Сьогодні святковий і незвичайний день, бо настав час відкрити табірну зміну літнього мовного табору «Посмішка». Феєричне  дійство розпочалося табірною піснею «Посмішка», яка звучала англійською , німецькою та російською мовами.

Цікавими та захоплюючими були ігри та конкурси «Рукавичка», «Знайди ніс»,  «What colour…?» , «What the time mr. wolf?»,  “Colour the picture”,  “Continue poet”, музичний конкурс «Угадай мелодію»ґ Активними учасниками були Пишоха Євген,  Гаценко Аліна, Яковенко Аміна, Юрченко Євгеній. Табірчата з неймовірним захватом зустрічали Королеву Англії та Пепі Довгу Панчоху, які оголосили правила поведінки в мовному таборі.  А скільки звучало пісень та віршів іноземними мовами! Незабутнє враження залишив флешмоб «Happy life» у виконанні учнів 4-го класу.

Заключним акордом свята була мить, коли школярі запустили у небесну височінь кульку бажань.

День завершився частуванням святкового пирога та нагородженням призами.