Конкурс ораторського мистецтва

30 січ. 2019
30 січня відбувся районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

30 січня відбувся районний етап  Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Учні 1-4 класів змагались у номінації «Добре слово краще за багатство» і представили два виступи: підготовлений та непідготовлений (мовленнєвий експромт), який показав, наскільки вільно володіють діти словом у незвичайних, нестандартних ситуаціях.

За підсумками конкурсу у молодшій віковій групі ІІ місце посіла  Вербицька Діана (2-Б клас).

Старша вікова група (учні 9-11 класів) продемонстрували свої здібності у номінації «Слово є вчинок». Відповідно до вікових особливостей дітей було підібрано соціально значущі теми виступів.

Курман Софія (10 клас) посіла ІІ місце, Солодченко Ольга (11 клас) посіла ІІІ місце.

Вітаємо переможців та вчителів-наставників Шокотко В.П., Григорову Н.М, Клименко С.П., бажаємо їм успіхів в оволодінні мистецтвом слова!