Виступ агітбригади "Світлофор"

7 груд. 2018
У закладі відбувся виступ агітбригади "Світлофор"

У рамках місячника безпеки життєдіяльності учасники гуртка «Юні інспектори руху» підготували виступ агітбригади «Світлофор» для учнів початкових класів з метою профілактики дорожньо – транспортного травматизму, збереження життя та здоров’я дітей. Старшокласники заздалегідь виготовили наочність, емблему, малювали тематичні малюнки, плакати, газети. Гуртківці поділили знаки  по групах, вивчили їх роль, місце встановлення. Під час виступу агітбригади члени гуртка у ігровій формі продемонстрували свої вміння та навички, що сприяють організації змістовного дозвілля молодших школярів, вихованню почуття відповідальності дітей за безпечну поведінку на вулицях і дорогах та прищеплюванню неповнолітнім поваги  до професії працівників патрульної поліції.

Відеролик можна переглянути тут