23 листопада у закладі проведено заходи по вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932 - 33 років

23 лист. 2018
Акція "Запали свічку пам'яті"

З метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії 1932-1933 років протягом листопада у закладі організовано й проведено уроки-реквієми, виставки фотоматеріалів, архівних документів, перегляд відеофільмів, свідчень очевидців голодоморів. 23 листопада в кожному класі проведено виховні  години «Запалимо свічку».  Метою якої було виховувати повагу до людей , які пережили складний період української історії;  виховувати громадську свідомість, співчуття. Учні відвідали меморіальний комплекс поховання жертв Голодоморів, політичних репресій. Де запалили свічки пам’яті, поклали вінок та вшанували пам’ять жертв голодоморів – мільйонів невинно убієнних українців, знищених тоталітарним комуністичним режимом, хвилиною мовчання. Лекторською групою 11-х класів проведено хвилини пам’яті «Трагічний 33-ій рік» для учнів 5-8 класів. На уроках правознавства дев’ятикласники розглянули питання «Голодомор 1932 – 1933 років в Україні як злочин геноциду: правова оцінка». Учні  10-11 класів переглянули відеофільми «33-й, свідчення очевидців», «Хлібна гільйотина». У шкільній медіатеці  діє книжкова виставка «Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!». Робота педагогічного колективу була спрямована на увічнення пам’яті жертв голодоморів,  патріотичне виховання молоді, глибоке усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії.

Фотоальбом можна переглянути тут