Вітаємо шкільну команду з перемогою у спорті

19 лист. 2018
Шкільна команда посіла 1 місце у спортивних конкурсах "Козацький гарт", "Олімпійське лелеченя"

09.11. 2018 року відбувся районний етап фестивалю "Козацький гарт". Команда  спортсменів у складі: Лисенка Олександра (10 кл.), Гусарєва Кирила (9-Б кл.), Шерстова Олександра (8-А кл.), Шардакова Дмитра (7-Б кл.), Пишохи Євгена (6-А кл.), Плющія Артема (5-Б кл.), Кацай Дар'ї (9-Б кл.), Міщенко Софії (8-Б кл.), Пузанової Анастасії (8-Б кл.), Коновалової Валентини (7-Б кл.), Коростильової Поліни (5-Б кл.), Курман Марії (5-Б кл.) вибороли перемогу. 16.11.2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно- масового заходу "Олімпійське лелеченя". Команда у складі: Палшиводи Кирила (8-А кл.), Шерстова Олександра (8-А кл.), Ковальчука Максима (8-А кл.), Шардакова Дмитра (7-Б кл.), Целіковського Владислава (8-Б кл.), Пишохи Євгена (6-А кл.), Бодні Інни (9-А кл.), Кущ Катерини (9-А кл.), Жовніренко Олесі (9-Б кл.), Міщенко Софії (8-Б кл.), Коновалової Валентини (7-Б кл.), Василенко Карини (6-Б кл.) стали переможцями. Дані спортивні заходи мають на меті прищеплювати учням любов до занять спортом, формують позитивну мотивацію до спорту, сприяють підвищенню рівня фізичної підготовленості школярів. Спортсмени школи завоювали в цих конкурсах 1 місце і будуть представляти район на зональних змаганнях. Вітаємо їх і бажаємо їм перемоги!