Знамениті випускники школи

13 лист. 2018
Заклад пишається відомими випускниками, які прославили рідну школу та Гуляйпільський край

Кожна школа пишається своїми випускниками, які досягають тих чи інших вершин у різних сферах діяльності. Хтось стає відомим політиком, хтось здобуває наукові нагороди, а інший стає славетним завдяки своїм творчим талантам. Зі школи вийшли відомі поети, письменники, журналісти: Григорій Лютий - поет, голова Запорізької спілки письменників України, Геньба Любов - член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії  ім. Петра Ребра, директор Гуляйпільського краєзнавчого музею, Квітка Наталя  – поетеса, керівник поетичного клубу «Пролісок», Лариса Верьовка,  автор книги «Нестор і Галина», Горпинич Оксана  – письменник – краєзнавець, Муха Олена – поетеса, керівник медіа центру Запорізької обласної ради, Сіріньок Катерина – заступник декана факультету журналістики ЗНУ, кандидат наук соціальних комунікацій. Спортивні досягнення випускників школи відомі далеко за межами району: Бик Іван, випускник 1955 року -  заслужений діяч фізичної культури і спорту України, член виконкому Міжнародної шахової федерації та Національного олімпійського комітету України, незмінний капітан збірної команди з шахів, у 1957 році отримав атестат Віталій  Іванов, майстер спорту з гандболу, суддя Міжнародної категорії, у 1962 році – В’ячеслав Ліньов,  майстер спорту з важкої атлетики, який у 1972 році увійшов до списку 100 кращих атлетів світу,  випускниця 1967 року Людмила Семенюта – Веселкова стала переможцем Кубку світу 1981 року, рекордсменкою світу з бігу на  1 милю. В нашій школі навчалися Анатолій Волох, випускник 1967 року, заслужений діяч науки і техніки України, доктор біологічних наук,  професор кафедри геоекології та землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету, Маляревич Віктор, актор кіностудії ім. Довженка, Крат Віктор, лауреат Державної  премії України член-кореспондент транспортної академії України, Анатолій Тарасенко, випускник 1959 року , член спілки журналістів Казахстану, почесний консул України в Костанаї, Олексій Якушенко, член спілки художників України, роботи якого експонуються в кращих музеях України та світу. Школа пишається випускниками  закладу Ярмаком Сергієм Олександровичем, якому громада довірила керувати Гуляйпільською ОТГ, Турченком Олександром Васильовичем,  заступником голови Гуляйпільської районної державної адміністрації. У нашій школі навчалися місцеві підприємці та  керівники великих господарств Щербина Володимир Борисович, Коростельови Юрій        Іванович, Олександр Юрійович та Дмитро Юрійович, Чучко Людмила Борисівна, Карнаух Інна Дмитрівна, Малюка Сергій Іванович, Черненко Олександр Федорович, Журавель Юрій  Анатолійович та Олена Володимирівна, Жаболенки Олександр Миколайович та Тетяна  Михайлівна, Дорогобід Сергій Миколайович, Синельник Анатолій Михайлович та Олександр Михайлович, Распопов Сергій Вікторович, Калініченко Роман Васильович.  Випускники школи – прекрасні спеціалісти в галузі медицини Зінченки Світлана і Мирослава, Світлана  Миргорода, Копили Світлана та Костянтин, Коледа Євген, Головіна Тетяна, Власенко Сергій, Лелик Валерій, Скрипай Олена. Виважений розум та професійність наших випускників прославили рідну школу та Гуляйпільський край. Їх життєвий шлях слугує добрим прикладом не лише нинішнім, а й майбутнім поколінням. Незважаючи на те, ким вони стали та чого досягли, школа завжди залишається тим дороговказом, який направив їх в доросле серйозне життя.

Фотоальбом можна переглянути тут