Привітання до 150 річчя закладу

16 лист. 2018
Директор Каткова Л.Є. вітає шкільну громаду з ювілеєм

150 минає першій       школі,

і на шляху її було доволі

уроків, зустрічей, перерв і свят,

але старою не назвеш її ніяк.

цвіте і радує усіх вона і нині

відома наша школа майже всій Вкраїні.

Шановна шкільна громадо, випускники, батьки, гості!

Прийміть найщиріші вітання з визначним ювілеєм нашої рідної школи №1.

Це ювілей домівки поколінь, одні навчали, інші навчались, а дехто навчався спочатку сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки. Наша школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Сьогодні ми всі ювіляри і  першокласники і вже сивочолі колишні учні .

Школа – це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Тут завжди працювали і працюють розумні та  добрі душею педагоги. Це і ті, хто щодня переступає її поріг,  сіячи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть в пам’яті учнів та колег, і вчителі – пенсіонери,  для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які добрими справами прославляють  школу і  Гуляйпільщину на  теренах країни і зарубіжжя.

Дякую колегам – учителям за відданість  освітянській справі, професіоналізм і творчість,  нашим учням  - за політ думок і прагнення  прославити  школу, батькам – щире спілкування  з якими дає можливість ефективно вирішувати  концептуальні питання навчання та  виховання дітей, технічному персоналу - за їхній щоденний внесок  у життєдіяльність закладу. Низький  уклін вам, ветерани педагогічної праці.

Висловлюю вдячність  міській та районній владі , відділу освіти , небайдужим до справ школи колишнім випускникам, місцевим підприємцям за підтримку закладу.

Усім невпинного руху  вперед. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої  наснаги у скарбничку вашої душі. Усім нам мирного неба, невпинного руху вперед до розбудови  Нової української школи.

З ювілеєм Вас усіх, дорогі мої! Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього, тобі, моя шкільна домівко!

Фотоальбом можна переглянути тут.