Відкриття ресурсної кімнати

16 лист. 2018
Ресурсна кімната до потреб учнів школи

Керівництво нашої громади  приділяє значну увагу розвитку освіти,  створенню та забезпеченню умов якісного навчання та виховання, всебічного розвитку особистості. 16 листопада 2018 року напередодні 150-річного ювілею освітнього закладу у Гуляйпільській ЗОШ №1  відбулася урочиста  церемонія відкриття та вручення символічного ключа від сучасної ресурсної кімнати. Архітектурний проект ресурсної кімнати  вирізняється комфортним дизайном та має більш широкий спектр послуг. Ресурсна кімната  оснащена телевізором, комп’ютером, який  має  доступ до Інтернету,   обладнана всім необхідним для  проведення занять  лікувальної фізкультури,  для психологічної реабілітації, для роботи логопеда і повноцінного навчання школярів.  Зручний інтерактивний простір слугуватиме усім учням закладу. Діти зможуть спілкуватися, проводити вільний час,  виконувати домашнє завдання та отримувати нову цікаву  інформацію.  Створення  ресурсної кімнати проходить в рамках  впровадження соціальної програми  «Інклюзивна освіта  - рівень свідомості нації», яка має за мету  забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими потребами.  Цей проект реалізовано  за сприяння  Запорізької обласної  ради та за підтримки  Гуляйпільської міської ради .    Голова  міської об’єднаної  територіальної громади   Ярмак  Сергій  Олександрович та начальник  відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Науменко Віктор Павлович  доклали багато зусиль   для організації ремонтних робіт та облаштування ресурсної кімнати.  Ремонтні роботи були здійснені працівниками  будівельної  бригади  під керівництвом  Білецького В. Ф. та КП «Житлосервіс»,  які  професійно, швидко та якісно реконструювали приміщення ресурсної кімнати.  Урочисто перерізали стрічку        голова  Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади  Ярмак С. О. та другокласниця  Аліна Шкуліпа. Символічний ключ від затишної ресурсної кімнати учневі 3-А класу Мартиненку Ярославу вручила      головний  спеціаліст  відділу освіти, молоді та спорту  Гуляйпільської міської ради  Горпинич О. І.. Педагогічний та учнівський колектив дякують за турботу і допомогу закладу.  Успіхів у справах! Шани і визнання від батьків, дітей!

Фотоальбом можна переглянути тут.