Відбувся Національний урок безпеки

8 лист. 2018
8 листопада відбувся Національний урок безпеки

8 листопада відбувся Національний урок безпеки для дітей молодшого шкільного віку. Учні 3-Б класу взяли активну участь в обговоренні проблемних запитань. До нас завітав провідний інспектор Гуляйпільського районного сектору Головного управління ДСНС Запорізької області Гавриленко Д.М. Денис Миколайович ще раз наголосив на правилах поведінки у випадку пожежної безпеки вдома та в школі. Дітям  було показано мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» англійською мовою. Це сприяло розвитку навичок аудіювання та говоріння. За допомогою вчителя Гури Л. І. діти коментували дії мультперсонажів та спробували відтворити діалоги англійською мовою.  Національний урок безпеки мав велике виховне значення. По закінченню дітям було запропоновано намалювати малюнки про поведінку героїв мультсеріалу та зробити аплікації.

Фотоальбом можна переглянути тут