У закладі відбулася зустріч учнів з представниками Товариства Червоного Хреста

3 жовт. 2018
Відбулася зустріч учнів 9-10 класів з представниками Товариства Червоного Хреста

3 жовтня у закладі відбулася зустріч учнів 9-10 класів із представниками Товариства Червоного Хреста Франції паном Юрганом, Київського центрального комітету Товариства Червоного Хреста пані Сусанною, Запорізького обласного товариства пані  Аллою та головою районної організації – Ігнатович Мариною Дмитрівною.  На зустрічі йшла мова про те, що СНІД – світова проблема, і бути небайдужим – наш обов’язок. Обговорювалися такі питання: поширення ВІЛ/СНІДу серед молоді; сучасна медицина і СНІД; статеві стосунки у неповнолітніх; методи боротьби зі СНІДом;етапи деградації організму при захворюванні СНІДом; ВІЛ:  шляхи зараження та способи захисту. Завдяки проведеному заходу школярі  зрозуміли, що  ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися ВІЛ мінімальний, потрібно бути  обережними і не забувати про хворих людей. У результаті проведеного заходу здобувачі освіти ще більше стали обізнаними і проінформованими, а це найголовніше для організаторів заходу!

Фотоальбом можна переглянути тут