НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ

20 вер. 2018
НУШ в дії закладу

Основною темою сьогодні для  суспільства є Нова українська школа.   Маємо разом створювати Нову українську школу та новий освітній простір для наших дітей – сучасне освітнє середовище, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для учнів, педагогів, батьків. Головна мета НУШ – давати учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. Основною новацією, яка входить у практику діяльності перших класів нашої школи, є структурування змісту початкової освіти на засадах інтегрованого підходу в навчанні.
         Для впровадження НУШ заклад отримав нові меблі для учнів (90 одномісних парт), розвивальні ігри «Лего», придбали обладнання навчального та загального призначення.
        Педагогічний колектив доклав багато зусиль для створення освітнього простору, де навчання цікаве й різноманітне, де панує повага до дитини та педагогіка партнерства.