Закладу -150 років!

13 вер. 2018
Відбулося святкування ювілею закладу

Осінній день 12 вересня став хвилюючою подією для школярів, вчителів та батьків нашого закладу. Школа, багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, відмітила 150-літній ювілей. Розпочалося святкування виховними годинами в класних колективах «З ювілеєм, рідна школо», де здобувачі освіти познайомилися з історією заснування школи, переглянули презентацію про видатних випусників нашого закладу та   вчителів-пенсіонерів, які  протягом багатьох  років сіяли розумне, добре, вічне,  зберігаючи   й зміцнюючи  нашу шкільну родину. На другому уроці діти мали можливість проявити свої знання, уміння, творчі здібності, беручи активну участь у інтелектуальних конкурсах, квестах, спортивних змаганнях, майстер класах, що підготували та провели педагоги закладу, тренери ДЮСШ, керівники гуртків ЦДЮТ, вчителі школи мистецтв.

0 10 годині розпочалося святкове дійство «Наша школа – наша гордість». Директор школи Каткова Любов Єгорівна привітала всіх присутніх  та наголосила на успіхах школи за час її існування. Ведучі заходу Яра Ганна й Солодченко Ольга згадали про ветеранів педагогічної праці та вчителів, що працюють нині,  висловили слова подяки за їх багаторічну працю у школі, любов та теплоту, якими вони ділилися з учнями, за те, що виховали тисячі достойних людей. Також зазначили, що  в наш непростий час школа як ніколи потребує мудрих, розумних друзів - наших дорогих батьків. Без них було б дуже важко вижити нашому шкільному будинку. На щастя, у нас є такі друзі, є такі батьки, і ми ніколи не відчуваємо дефіциту в добрих словах, моральній і фінансовій підтримці. Завдяки цій співпраці наш шкільний будинок такий затишний і гарний, у ньому кожна дитина відчуває себе впевненою і захищеною. Учасники святкового концерту тішили присутніх своїм співом, танцями, панував піднесений настрій. Школярі із задоволенням взяли участь у параді вишиванок та флеш мобі.

Наприкінці святкового дійства всіх його учасників об’єднала пісня, яка вже багато років лунає на всіх заходах – Гімн школи, написаний випускницею 2002 року Сіріньок Катериною та вчителем музики Голубом Олександром Вікентійовичем. А на завершення кожен клас випустив кольорову кульку як символ здійснення найзаповітніших мрій. Потім всіх учасників заходу завітали  на ярмарку «У колі друзів», де кожен класний колектив підготував вітальні композиції із квітів, солодощів та фруктів рідній школі. Найважливіше в нашій школі — її душа, яка, скільки б років не минуло, все одно залишиться молодою завдяки дзвінким дитячим голосам, якими будуть наповнюватися ці стіни. Школа розвивається, міцніє, здобуває авторитет. Впевнено крокує в майбутнє, завдячуючи органам влади, спонсорам, випускникам закладу.