День Знань у закладі!

1 вер. 2018
Відбулося свято Першого Дзвоника

Першого вересня наш навчальний заклад наповнився веселими дитячими голосами, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених здобувачів освіти. День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Цей день особливий у житті нашої держави! Він пройнятий ідеями добра та єдності поколінь. Щороку на зміну одним учням приходять інші. І так уже 150 років змінюється покоління за поколінням у нашій рідній школі. Цього дня школярі першого та одинадцятого класів стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі й відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні. У перший день осені до закладу за доброю традицією завітали гості. Всіх присутніх з початком нового навчального року і з Днем знань привітала директор школи Каткова Любов Єгорівна, побажала всім дітям, батькам, учителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Усі присутні на святі приймали найщиріші вітання та побажання міцного здоров`я, радості, невичерпної наснаги, успіхів у роботі та навчанні від міського голови Ярмака Сергія Олександровича.

Цього року наші першокласники йдуть до Нової української школи – безмежної Країни дитячих мрій, доброти, сміху, радості, безтурботного щастя  із казковими мріями  та веселими пригодами. Здобувачів освіти навчатимуть працювати в колективі й розуміти інших. Освіта буде спрямована на розвиток компетенцій. Діти вчитимуться шукати інформацію, вирішувати проблеми й ефективно комунікувати одне з одним. Багато занять відбуватимуться в ігровій формі, що допоможе краще концентрувати увагу дітей. До того ж, буде зроблений акцент на індивідуальних особливостях кожного. Діти також працюватимуть у групах і створюватимуть спільні проекти. навчання стане ефективним, адже буде зрозумілішим. Дітям буде набагато цікавіше отримувати знання. Перші життєві уроки добра, порядності та любові своїм маленьким вихованцям дадуть перші вчителі, вчителі вищої категорії, вчителі-методисти: Горпинич Тетяна Іванівна, Кукурудзяк Тетяна Петрівна та  вчителі другої категорії - Михайленко Юлія Миколаївна, Мосейко Альона Олександрівна. Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу. Справді, перше вересня – це унікальне свято, яке об`єднує старші, молодші і ще зовсім юні покоління. Воно дарує нам однаково схожі спогади, почуття й переживання. І щось у ньому є таке, що жодного з нас не залишає байдужими і навіть через багато років вабить та кличе до себе. Напевно, через те, що усі ми родом із школи.

Свято пройшло організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно, вчителів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року.    Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.