Антологія передового педагогічного досвіду

3 вер. 2018
Здобутки вчителів закладу розміщено в науково-методичному посібнику ЗОІППО, випуск 19, 2018 рік

У науково-методичному посібнику ЗОІППО "Здобутки освітян Запорізького регіону  2018" (випуск 19) висвітлено досвіди роботи педагогів закладів освіти у контексті реалізації Концепції НУШ. Вітаємо колег школи, з досвідом роботи яких мають можливість познайомитись педагоги області:

1. Гура Л.І. "Використання інноваційних акмеологічних технологій на уроках англійської мови як основа кометентнісного розаитку особистості".
  2. Кукурудзяк Л.О. "Формування в учнів предметних компетенцій шляхом застосування технології критичного мислення".
  3. Веремійченко А.М. "Формування здатності учнів до міжкультурної комунікації на уроках німецької мови у умовах акмеологічного підходу".
  4. Шокотко В.П. "Формування соціальної компетентності молодших школярів в умовах акмеологічного підходу в освіті".
  5. Решитко В.В. "Формування комунікативної компетентності молодших школярів на уроках української мови за допомогою використання інтерактивного навчання".
  6. Сіріньок А.А. "Упровадження акмеологічних технологій як запорука формування ключових компетентностей школярів НУШ на уроках математики".
  7. Шингур І.О. "Педагогічні інноваційні методи навчання як ефективний чинник формування національної свідомості в учнів".

Зичимо всім творчої наснаги і нових педагогічних звершень!