Заклад готовий до нового навчального року

30 серп. 2018
Школа зустрічає сучасним освітнім дизайном новий навчальний рік. Вдячні за допомогу всім, хто доклав зусиль до підготовки закладу до роботи в нових умовах

Новий навчальний рік  Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

№1 зустрічає сучасним освітнім дизайном перших класів,проведеною реконструкцією мережі водопостачання та каналізації  шкільної їдальні,  якісним ремонтом і облаштуванням ресурсної інклюзивної кімнати всім необхідним  для організації освітньо-корекційного  процесу  дітей з особливими освітніми потребами, відремонтованими затишними класами з енергоощадним освітленням і новою підлогою. Для закладу придбано нову комп’ютерну техніку: кілька ноутбуків, ламінатори, три  мультимедійні проектори і дошки  для перших класів, чекаємо на  мультимедійний комплекс, що дозволить ефективно і якісно здійснювати освітній процес згідно сучасних вимог. Радують око вчителів,  батьків, дітей сучасні парти -, трансформери, світлі шафи, м’які меблі. Вчителі і батьки доклали багато  зусиль, щоб зробити класні кімнати Нової української школи сучасними, комфортними і привабливими для  маленьких школярів. До початку навчального року учні та вчителі отримали нове дидактично-методичне забезпечення. Було придбано за допомогою спонсорів коркові та  маркерні дошки. Для створення  сприятливих умов  навчання і виховання учнів заклад було профінансовано з  бюджетів різних рівнів: державного, обласного та Гуляйпільської територіальної громади  на суму близько 1 100 000 грн. Висловлюємо вдячність голові міської ради Ярмаку С.О.,  начальнику відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради  Науменку В.П.   за турботу та піклування про наших маленьких школярів. Щиро дякуємо  керівнику ТОВ «Гуляйпільське»  Курману Я.С., керівнику ТОВ «Вишневе» Малюці О.С., керівнику ТОВ «Преображенське» Коростельову О.Ю. за   спонсорську  допомогу в облаштуванні навчальних кабінетів, керівнику політичної партії «Укроп» Філіпченко В.М. за надані кошти на придбання ноутбуків для учнів закладу. Ваша допомога і сприяння у поліпшенні умов для ефективної організації освітнього процесу закладу є цінними для педагогічного, учнівського та батьківського колективів і свідчать про постійну підтримку школи зокрема і освіти в цілому.

Хай щастить нашим першокласникам – першопроходцям Нової української школи, всім учням успіхів, педагогам творчості, батькам здоров’я.