Привітання з Днем знань!

1 вер. 2018
Привітання директора школи з нагоди Дня знань та свята Першого Дзвоника!

Дорогі школярі,шановні вчителі та батьки! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2018-2019 навчального року!        1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У всіх людей свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками. 1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною.       Усім, хто в цей День прийшов до рідної школи здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати з цим святом дорогих першокласників, першопрохідців Нової української школи. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку. Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями думки, а не пам'яттю, і тому бажаю Вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.       Шановні батьки, щиро вітаю вас зі святом! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.       Окремо, велике спасибі вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть мої найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління.         Вчитель - це професія від Бога, а всі інші професії - від учителя. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.        Переконана, що кроки реформування освіти сприятимуть професійному розвитку і процвітанню школи.  Незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та творчих перемог!  Зі святом!