Випускний вечір у закладі

24 черв. 2018
Відбувся випускний вечір у закладі

Прощальний вечір, вечір випускний…

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

23 червня 2018 року відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний вечір для учнів 11 класу. Цього дня 21 випускник отримав документи про здобуття середньої освіти, серед них 2 золоті медалістки – Крупа Діана та Бірюк Владислава. Домашенко Катерина нагороджена Похвальною грамотою «За особливі досягнення  у вивченні окремих предметів»  за особливі успіхи у вивченні психології.

В цей день, немов завдяки чарам, за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів. Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали директор, вчителі, батьки, і школярі не забули віддати належну шану своїм учителям та батькам, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне життя. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.  Прощалися зі своїм безтурботним дитинством. Нехай вони будуть щасливі - випускники 2018!