Випускний у 9-х класах

8 черв. 2018
Відбувся урочистий захід з нагоди випуску учнів 9-х класів

8 червня наша дружна шкільна родина проводжала у доросле життя

50 дев’ятикласників. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї, а хтось повернеться в школу, продовжить   навчання у десятому класі. Але це вже буде інша історія та інший клас. Настає справжнє доросле життя, непросте, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть їм подолати всі труднощі і знайти себе в житті.

Право покласти квіти до Пам’ятного Знаку учням та вчителям, що загинули в роки Другої світової війни та до меморіальної дошки воїну – афганцю Синельнику Михайлу традиційно надали випускникам школи: Кумеру Владиславу, Продан Оксані, Закарлюці Ігорю, Кучерявій Поліні.

Настав найурочитсійший момент свята – вручення свідоцтв про закінчення базової загальної середньої освіти. Для цієї відповідальної місії запросили   директора школи Каткову Любов Єгорівну.

Першими отримали свій перший документ – свідоцтво особливого зразка Закарлюка Ігор, Курман Софія, Кучерява Поліна. Випускники отримали свідоцтва, грамоти, дипломи та сертифікати за навчання, за перемоги у олімпіадах, конкурсах та інтелектуальних змаганнях. З вітальним словом до випускників, батьків та вчителів звернулася Любов Єгорівна Каткова.

Теплі, зворушливі слова лунали з вуст першої вчительки Олени Василівни Отрішко. Серед яскравого та неповторного сузір’я наших шкільних вчителів найяскравішими зірками сяють класні керівники. Слова Лукаш Наталії Володимирівни та Коротнюк Валентини Анатоліївни торкнулися до кожного дитячого сердечка. Благословити дітей – випускників на життєву дорогу прийшли батьки Редько Марина Валеріївна та Дмитро Петрович. Лунали пісні та слова подяки від випускників. Святкова музика, квіткове розмаїття та гарний настрій супроводжували незабутнє, хвилююче свято.