Відкриття літнього оздоровчого та мовного таборів в закладі

1 черв. 2018
У закладі видкрилися літні оздоровчі табори

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод, нових знайомств та зустрічей. 29 травня  в закладі розпочали роботу мовний та оздоровчий табори.

Чимало зусиль докладають, щоб відпочинок був активним, пізнавальним, пам’ятним начальники таборів Стасик Л.І, Пліс Т.В., вихователі-тренери: Смола Л.І., Гура Л.І., Клименко Д.І., Веремійченко А.М., вихователі: Отрішко О.В, Вовк І.Г., Єна Н.В., Кандиболовська Ю.О., Решитько В.В., Ольхова Л.І. Мосейко А.О., Явтухова Н.М., Шеремет Т.М. Крутінь Н.Г., Клименко С.П., Науменко Л.О., Григорова Н.М., Кукурудзяк О.О., Шокотко В.П., музичний керівник Сташук С.І., психолог Куріленко А.В., медична сестра Гетце Л.В., педагог-організатор Фомінова А.М.

Для працівників табору головними завданнями є не лише оздоровлення школярів, а й створення відповідного мовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення іноземних мов, розширення можливості мовної учнівської практики, тренування практично застосовувати знання в типових ситуаціях мовлення, організація відпочинку, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою.

Серед видів і форм діяльності особлива увага приділяється: організаційно-громадській (презентація загонів табору, виконання доручень, вибори активу, щоденно підводяться підсумки табірного дня); санітарно-оздоровчій (дотримання виконань санітарно-гігієнічних вимог, режиму дня); фізкультурно-спортивній (зарядка, спортивні змагання); пізнавальній (екскурсії, конкурси, спостереження за довкіллям); художньо-творчій (концерти, розважальні програми, шоу); трудовій; ігровій.

Робота в таборі побудована так, щоб кожен новий день приносив вихованцям безліч нових вражень, нових відкриттів.