Привітання директора школи зі святом Останнього дзвоника

25 трав. 2018
Директор школа Каткова Любов Єгорівна привітала всіх зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки, гості!

Щиро вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника. Для багатьох школярів він сповіщає  про чудовий відпочинок на канікулах сповнений  яскравих вражень. Бажаю гарного вам літа, набратися сил, корисно відпочити. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя. Попереду нові вершини та нові досягнення, а головне Вам щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя,, вистелена добрими справами, особистими перемогами. Бажаю Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Глибоко вдячна педагогам і батькам. Своєю любов’ю та невтомною  працею ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Країна знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Бажаю всім життєвих сил і натхнення, миру, добра, любові.