26 квітня учні 8-Б та 10 класів стали учасниками мітингу, приуроченому 32-річниці найстрашнішій катастрофі в історії України – аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квіт. 2018

Чорних дат у людства є немало,

Кожна з них – це міна під прогрес.

Найстрашніше, що усіх спіткало –

Вибух на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль… Урок, який сучасне покоління не повинно забувати, бо він занадто трагічний для українців і водночас  це урок мужності, витривалості та стійкості нашого народи проти радіаційного лиха. Метою заходу було донести до свідомості юного покоління  масштаби Чорнобильської трагедії та її наслідки. Перед учнями виступив голова Гуляйпільської громадської організації « Союз « Чорнобиль України» », очевидець і ліквідатор аварії,Горпинич Борис Борисович, який з болем у серці розповів про той  жорстокий  і смертельний поєдинок безстрашних героїв з розбурханою атомною стихією, з якого вони вийшли переможцями. Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ятьпро загиблих ліквідаторів-пежежників та тих, кого уже немає серед живих та поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії.

Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку зі сльозами згадують нині. І хочеться, щоб ніколи і ніде у світі не повторилося подібне лихо.