5 травня 2018 року відбулася лінійка Пам’яті

7 трав. 2018
5 травня 2018 року відбулася лінійка Пам’яті

5 травня  2018 року відбулася лінійка Пам’яті, на якій віддали данину пам’яті  полеглим на фронтах Другої світової війни вчителів та учнів довоєнних випусків нашої школи.  Цей захід проходив у рамках відзначення 150-річного ювілею навчального закладу. На свято завітав письменник – краєзнавець, автор серії книг з історії рідного краю Кушніренко І.К.  До святині нашої школи, Пам’ятного знаку вчителям та учням, які загинули в роки Другої світової війни, покладені квіти та вшановано їх хвилиною мовчання.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів Другої світової війни, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в рамках місячника військово-патріотичного виховання в закладі  було організовано заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.  У кожному класному колективі проведено уроки мужності,   присвячені пам'яті жертв Другої світової війни, особливу увагу класні керівники звертали на те, скільки українців пройшло через концентраційні табори та скільки загинуло дітей  - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Естафету пам’яті «1939-1945. Ніколи знову» проведено для школярів 1-4 класів, учні 5-8 класів на  виховних годинах «Я пам’ятаю, я пишаюсь», поділилися  спогадами  своїх  рідних про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від нацизму, про  нелегке життя в тилу, у історичному полі лозі  «Прагнення до свободи вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні, гідна Україна завтра»  взяли участь  учні 9-11 класів. Учні школи взяли активну участь у загальношкільній акції «Добрий ранок, ветеране!», протягом якої виготовили вітальні листівки для ветеранів та дітей війни й особисто привітали їх. П’ятого  травня  2018 року відбулася лінійка пам’яті «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть щовесни», на якій всі присутні віддали данину пам’яті  полеглим на фронтах Другої світової війни вчителів та учнів довоєнних випусків нашої школи.  Цей захід проходив у рамках відзначення 150-річного ювілею навчального закладу. На свято завітав письменник – краєзнавець, автор серії книг з історії рідного краю Кушніренко І.К.  До святині нашої школи, Пам’ятного знаку вчителям та учням, які загинули в роки Другої світової війни, покладені квіти та вшановано їх хвилиною мовчання. Свято було підготовлено учнями 9-Б та 10 класів за участю учасників художньої самодіяльності школи. Сьомого травня 2018 року відбувся велопробіг,  присвячений 73 річниці Перемоги у Другій світовій війні. Учні 8 – 10 класів у супроводі вчителів розпочали вело естафету із покладання квітів до Пам’ятного знаку учням та вчителям, що загинули в роки Другої світової війни. Далі школярі проїхали велосипедами за маршрутом: від пам’ятника жертвам фашизму до могил загиблих воїнів, що знаходяться на вулиці Великій. Завершився маршрут біля Меморіалу Слави. Участь у даному заході сприяла вихованню в учнів почуття патріотизму, гордості за наших славних земляків – захисників. Восьмого травня учні закладу взяли участь у районному святі «Надвечір’я», привітали ветеранів педагогічної праці та дітей війни зі святом. Під час проведення заходів учасники освітнього процесу вшанували  подвиг переможців над  нацизмом  у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань.