Цікавий місяць квітень у 1-А класі

5 трав. 2018
Шкільне життя 1-А класу у квітні

Цікавий місяць квітень у 1-А класі

2 квітня відзначався Всесвітній день дитячої книги. Діти теж святкували це свято, виготовляючи власноруч книги за прослуханим твором Василя Марсюка«Тигр утік із зоопарку». Саме такі книжки створили "крилатики" на уроці РДК завдяки командній роботі. Командири-спікери вдало захистили проекти.

Взяли участь у конкурсі «Намалюй крейдою на дошці», який був присвячений Великодню.

«Із краю-краю пташок викликаю...» - так першокласники закликали пташок з теплих країв до рідного дому. А щоб пташкам хотілося летіти додому, розвісили на деревинці своїх «пташечок» із солодкого тіста.

Дружно взяли участь в олімпіаді з математики «На Урок». Отримали гарні результати.

На уроці «Всесвіт» під час вивчення теми «Органи чуття» проводили досліди, а вдома зняли чудові відео, провівши ці досліди з дорослими.

22 квітня школярі 1-А класу їздили великим комфортабельним автобусом фірми «Веста-Тревел» на екскурсію до м.Запоріжжя. Було дуже цікаво і весело!

Програма включала в себе:

1.     Дитячу залізницю.

2.     Макетний зал.

3.     Зоокуточок.

4.     Акваріум.

5.     Майстер-клас з розмальовування пряників у «Пряні».

6.     Виставку роботів.

7.     Музей автомобілів «Фаетон».

8.     Макдональдс.

26 квітня відбулося традиційне для першокласниківдовгоочікуване Свято Абетки!Вірші та пісні, гуморески, конкурси і частівки, танець з батьками – усе це створило дружню родинну атмосферу тепла і затишку. Було фантастично!