Участь в акції "Почуй світ", яку проводить благодійний фонд "Серце до серця"

20 квіт. 2018
Участь у акції "Почуй світ"

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходить XIII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху. На зібрані кошти буде придбано медичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Акція  проходить у нашому закладі щороку на високому рівні. Усі добре розуміють, що за підтримки фонду і регулярної закупівлі нового якісного обладнання наша медицина може розвиватися і давати шанс на повноцінне життя багатьом дітям. Ми маємо можливість зробити диво і мусимо цю можливість використовувати. За підсумками результатів проведення Акції було зібрано коштів на суму 1148 грн. та перераховано на розрахунковий рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Дякуємо кожному, хто долучився до акції, зробив свій благодійний внесок, адже  кожна копійка важлива. Кожне зусилля безцінне. Кожне наше досягнення - крок  до повноцінного і здорового життя нації.