Акція "Великодній кошик"

6 квіт. 2018
Участь закладу у акції "Великодній кошик"

Наближається світле свято Христового Воскресіння, і кожна сім'я готується до його відзначення в родинному колі. У ці дні учні нашого закладу потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою, на передовій. Аби свято відчули і бійці в зоні АТО, пройшла благодійна акція «Великодній кошик для воїнів АТО». Усі небайдужі долучилися до доброї справи. Тож разом зібрали традиційні великодні кошики. Тут і пасочки, і кондитерські вироби, чай, цукерки. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі плакати, малюнки. Школярі з великим задоволенням малювали вітальні листівки захисникам, щоб висловити в них найщиріші побажання з нагоди Великодніх свят. Бажали їм міцного здоров’я, щастя, сили, мужності, перемоги, миру і обов’язково повернутися здоровими до своїх рідних домівок.