Мандрівка до Києва

26 бер. 2018
Учні 9-Б та 10 класів відвідали столицю України - Київ

Скільки важливого матеріалу міститься у підручниках з історії України, та найцікавіше - побачити своїми очима неозорі лани, ліси, гори, великі міста і маленькі села. Запорізький край, Полтава, Дніпро, Одеса гостинно приймали  школярів КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської міської ради.

Нещодавно, на весняних канікулах - 2018, учні 9-Б та 10 класів побували в столиці нашої держави – Києві. Для когось це була перша зустріч зі столицею, а хтось уже бував тут раніше, але побачення  із цим величним містом для всіх було цікавим, хвилюючим і захоплюючим. Чого вартий «Стародавній Київ»: Володимирський собор, Золоті Ворота, Софіївський собор і пам’ятник Богдану Хмельницькому, Михайлівський собор і пам’ятник княгині Ользі, Андріївська церква, Пейзажна Алея, Хрещатик, Києво-Печерська Лавра з музеєм дорогоцінностей(Скіфського золота)! А ще музей Другої світової війни, доповнений сучасними подіями, пов’язаними з АТО; дуже цікавий та незвичний музей води. Якщо випаде нагода побувати у столиці, обов’язково відвідайте «Експериментаніум» - музей популярної науки та техніки. Саме тут можна навчатися граючись.

Ритм життя столиці дуже швидкий, незвичний для нас, жителів провінції. Хтось із нас вперше спустився в метро і, уявивши  себе майбутнім студентом київського вишу, зрозумів, як важко по декілька годин на добу витрачати на переїзди у міському транспорті. А взагалі, Київ – це дуже красиве місто, у якому поєдналися стародавні та сучасні споруди, історія та сучасність, і це додає місту неперевершеного шарму. Дякуємо туроператору «Веста Тревел» за організацію екскурсії.